FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5351112
nr 535 1112
CHAIRS
Lenght: ()
1800-tal, handbroderade (slitage)
Estimate:
300
Sold:
SEK 1000
Auction date:
Monday August 11 2008
at 16:21:05
- Bid history
Time
Bidder
Bid
350 kr
500 kr
650 kr
750 kr
600 kr
700 kr
800 kr
850 kr
950 kr
950 kr